Biura podróży
 

Przygotowanie do podróży

Jak się przygotować do podróży samolotem?

Przed podróżą należy pamiętać przede wszystkim o zabraniu dokumentów: paszport, dowód osobisty - jeśli podróż na terenie Unii Europejskiej. Nie można zapomnieć o zabraniu gotówki i karty kredytowej.

Oczywiście trzeba pamiętać o spakowaniu bagażu - najlepiej co najmniej 1 dzień wcześniej, w przypadku gdy czegoś nie mamy  - aby można było dokupić. Obejrzyj co o przygotowaniu do podróży samolotem mówią pasażerowie z lotniska Okęcie w Warszawie:-)

{youtube}4xOFPj_Ghik|600|450|1{/youtube}

Gdzie zostawić auto przed wylotem na wakacje?

 Wylot na wakacje oznacza konieczność pozostawienia auta w Polsce. Twoje auto nie musi stać na ulicy a Ty nie musisz o nim ciągle myśleć na wakacjach. Lepiej odpoczywać na wakacjach a auto zostawić na strzeżonym parkingu Okęcie przy ul.Słowikowskiego 75 w Warszawie:-)

Czy tani parking to dobry wybór?

Podróżujący zwykle ograniczają koszty przejazdu do Warszawy, parkowania auta i koszty wakacji. Cnota jaką jest oszczędzanie niejednego może doprowadzić do kłopotów. Tanie parkingi przy lotnisku Okęcie w Warszawie oferują tanie usługi parkowania. Zanim wybierzesz parking sprawdź:
1.Czy na parkingu cały czas, 24 godziny na dobę znajdują się wartownicy?
2.Czy serwis internetowy parkingu przedstawia prawdziwe zdjęcia parkingu?
3.Czy możesz skorzystać z toalety w razie potrzeby?
4.Czy plac parkingowy jest utwardzony?
5.Ile aut ma parking do przewozu pasażerów pod terminal odlotów na lotnisku Warszawa Okęcie?
6.Czy parking jest ubezpieczony, od czego i na jaką kwotę?

Na naszym parkingu ciągle sprawuje nadzór kilku wartowników, na stronie www przedstawiamy prawdziwe zdjęcia parkingu, udostępniamy toaletę z ciepłą wodą. Plac parkingowy jest utwardzony a pasażerów szybko dowozimy na lotnisko Okęcie 3 nowymi klimatyzowanymi autami. Najtańsze parkingi nie zawsze oferują usługi parkowania przy Okęciu najwyższej jakości. Jeśli chcesz spokojnie spać na wakacjach- wybierz solidny parking przy lotnisku Okęcie (Warszawa, Słowikowskiego 75)!

Czy macie toaletę na parkingu?

Tak, nasza toaleta dla klientów parkingu Okęcie lśni czystością, znajduje się w budynku (na amatorskich parkingach musisz biegać na dwór). Toaleta dla klientów parkingu Okęcie jest bezpłatna/

Czy można się u Was napić kawy?

Tak, mamy pomieszczenie dla klientów z wygodną kanapą, gdzie klienci mogą usiąść i rozkoszować się kawą po długim locie z wakacji. Oferujemy gorącą kawę a Twoje dzieci mogą napić się gorącej herbaty:-)

Twój powrót do domu z Okęcia w Warszawie będzie bezpieczny a Ty przed wyruszeniem do domu możesz rozprostować kości:-)

Czy można u Was skorzystać z Internetu?

Tak, dla klientów parkingu, którzy potrzebują sprawdzić jeszcze raz cel swojej wymarzonej podróży oferujemy darmowy dostęp do Internetu (sieć WiFi).

Czy Wasze auta mają klimatyzację?

Tak, mamy kilka nowoczesnych, świeżo zakupionych busów. W przeciwieństwie do wielu amatorskich parkingów, gdzie wożą Cię starym, śmierdzącym autem - my mamy nowe auta. Nowe auta, wyposażone w działającą klimatyzację, super wygodne fotele i duże schowki na bagaże. Nasi kierowcy byli dokładnie sprawdzani, wszyscy jeżdżą bardzo bezpiecznie, Ty i Twoja rodzina też może czuć się bezpiecznie:-)

Czy odbierzecie mnie z lotniska Okęcie?

Tak, za darmo przywieziemy Cię z lotniska Okęcie na nasz parking, gdzie na Ciebie czeka Twoje auto, bezpieczne w czasie Twojej nieobecności (urlopu, wypoczynku). Wystarczy, że powiesz kiedy wracasz, o której godzinie - a my podjedziemy po Ciebie i Twoją rodzinę lub znajomych pod terminal na Okęciu.

Czy podwieziecie mnie na lotnisko Okęcie?

Tak, darmowy dowóz na lotnisko Okęcie oferujemy wszystkim klientom, którzy zdecydują się zaparkować swoje auta na naszym parkingu, gdzie są bezpieczne.

Czy macie uczciwych pracowników na parkingu?

Oczywiście, wszyscy nasi pracownicy są dokładnie badani, na parkingu pracują uczciwi, niekarani ludzie. Nie musisz się obawiać, że zostawiasz auto w nieznanych rękach. Uczciwość ludzi i dobra opinia o parkingu Okęcie to dla nas fundament wieloletnich relacji z klientami. Nasi stali klienci od wielu lat zostawiają swoje auta na naszym parkingu ponieważ wiedzą, że na nas mogą liczyć!

Czy macie kamery na parkingu?

Tak, cały teren parkingu jest strzeżony przez najnowocześniejsze kamery, operatorzy w pomieszczeniu wartowniczym nie spuszczają wzroku z Twojego auta, na naszym parkingu jest bezpieczne.

Czy wasz parking jest ogrodzony?

Parking przy lotnisku Okęcie na ul.Słowikowskiego 75 w Warszawie jest bardzo dobrze ogrodzony. Cały parking otoczony jest wysokim, betonowym murem o wysokości 2m, auta klientów u nas są bardzo bezpieczne. Wjazd na parking jest zagrodzony, czujnie obserwowany przez ochronę.

Czy wasz parking jest ubezpieczony?

Parking dla pasażerów odlatujących z lotniska Warszawa Okęcie przy ul.Słowikowskiego 75 posiada ubezpieczenie. Ubezpieczenie dotyczy wszystkich aut na parkingu. Nie musisz się martwić o swoje auto:-)

Jak wygląda Wasz parking na Okęciu?

Nasz parking znajduje się na ulicy Słowikowskiego 75 w Warszawie. Ulica Słowikowskiego 75 leży obok ulicy Szyszkowa która wiedzie na wprost lotniska poprzez Aleję Krakowską - arterię która prowadzi z południa Polski - trasy krakowskiej i trasy katowickiej do Warszawy. Tu znajdziesz nasze zdjęcia parkingu przy Okęciu, wszystkie zostały zrobione na naszym parkingu. Wiele parkingów nie pokazuje rzeczywistych zdjęć ze swojego parkingu lecz z parkingów przy lotniskach europejskich. My nie mamy się czego wstydzić i pokazujemy nasz parking przy Okęciu w całej okazałości!

Lata inwestycji w miejsca parkingowe, solidne ogrodzenie, kamery do monitoringu aut klientów, nowe busy do transferu na lotnisko i w wykształcenie personelu parkingu przynoszą efekty, większość klientów wraca do nas i zostawia swoje auta, ponieważ wie, że są u nas bezpieczne!

Przed wyborem parkingu przy Okęciu pooglądaj zdjęcia i zapytaj jak się mają do rzeczywistości:-)

Ile macie miejsc parkingowych?

Parking Okęcie - przy ulicy Słowikowskiego 75 oferuje dla klientów z całej Polski 800 miejsc parkingowych. Dojazd od Alei Krakowskiej, skręt pomiędzy Media Markt a Castoramą (skrzyżowanie ze światłami, da się skręcić w Szyszkową bez problemu) następnie skręcamy w lewo w ulice Rebusową i prosto do ul. Słowikowskiego 75 - parking po prawej stronie.


Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: