Dlaczego my

Gdzie najtaniej zaparkowac auto przy lotnisku Okęcie?Dlaczego warto skorzystać z usług ParkingiOkęcie.pl


- przeszkolona załoga,
która odpowie na każde pytanie związane ze świadczonymi przez nas usługami i pomoże rozwiać Twoje wątpliwości co do wyboru parkingu 

 - zaufanie to podstawa w biznesie. Jesteśmy profesjonalni i posiadamy certyfikat rzetelności - sprawdź 

certyfikat rzetelnosci

- bezpieczeństwo powierzonych nam samochodów (ubezpieczenie, całodobowa ochrona, całodobowy nadzór parkingu, system kamer, oświetlenie parkingu w nocy itp.)

- bezpłatny transport na Lotnisko Okęcie im. Fryderyka Chopina w każdej chwili (u nas nie czekasz na busa, który odwiezie i przywiezie Ciebie i rodzinę/przyjaciół)

- niskie ceny (wprawdzie niektórzy reklamują się jako tańsi i w pełni gotowi, ale u nas nie musisz się pytać czy dowieziemy Cię na Lotnisko Okęcie w cenie rezerwacji miejsca parkingowego - to jest u nas STANDARD, w dodatku klimatyzowany)

- darmowe Wi-Fi na terenie CAŁEGO parkingu (zawsze można jeszcze sprawdzić pocztę przed wyjazdem i odpowiedzieć na ważne maile, które na pewno do Ciebie zostały wysłane z oznaczeniem: PILNE!!!)

- utwardzona nawierzchnia parkingu przygotowana specjalnie dla potrzeb parkingu

Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy do skorzystania z naszych usług to zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego parkingu i kontaktu z naszą załogą tel. 500111444.

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: