Biura podróży
 

Polecam i bardzo dziękujemy za przesłanie zostawionego u Was pomarańczowego plecaka. Zapomnieliśmy o nim przez zamieszanie z dzieciakami, a w środku aparat, tablet itp. wszystko doszło w całości…
Będziemy polecać Parking Szyszkowa 48 znajomym 
Pozdrawiamy Bartek i Marzena /Olsztyn/

Bartek i Marzena /Olsztyn/

Polecam ten parking w stu procentach.
Byłem, sprawdziłem, polecam!
Profesjonalnie, bezpiecznie, szybko i tanio.

Waldek Biala Podlaska

Wszystko w porządku, zgodnie z opisem na stronie internetowej.

Tomek Bialystok

Polecam, rezerwacja prosta, dojazd też, Transport do lotniska i z powrotem też sprawny.

Barbara z Lublina

Parking w porządku, moje dzieci dostały cukierki na drogę:-)

Stefan z Radomia

Była zadowolona z usług parkingu, na pewno ponownie skorzystam w przyszłości.

Beata

Parking jest w porządku, polecam.

Tomek z Katowic

Wycieczka do Egiptu po długiej mroźnej zimie bardzo poprawiła mi humor. Organizator - biuro podróży Wezyr poleciło mi ten parking, dostałam rabat na parkowanie:-) Przystojny pracownik parkingu zaparkował mi moje autko a potem zawiózł na lotnisko. Po powrocie pod terminal przylotów przyjechał po mnie kierowca i w 5 minut zawiózł na parking. Na miejscu, przed powrotem do Opola, pracownik poczęstował mnie owocową herbatą. Powróciłam z krótkich wakacji w dobrym nastroju.

Jolka z Opola

Od kilku lat korzystam z tego parkingu wylatuąc z rodziną na wakacje na dalekie południe Europy. Intercity z Poznania do Warszawy drogie dla rodziny, jedziemy autem do Warszawy. Przekonałem się do tego parkingu, widzę, jak obsługa dba o czystość i porządek. Widziałem jak pomagają niedoświadczonym kierowcom równo zaparkować auto. Ceny przystępne, pełny profesjonalizm.

Mirek z Poznania

Często jeżdżę na delegacje za granicę i chcę szybko wrócić do domu. Po wylądowaniu samolotu od razu dzwonię na parking, jak wychodzę z terminalu - już na mnie czeka klimatyzowane auto z tego parkingu. Po przyjeździe na parking czeka faktura na firmę, nie muszę nigdzie chodzić i prosić i czekać na wypisanie faktury. Polecam:-)

Pawel z Otwocka

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: