Polecenia

Referencje podróżnych. Znane osoby z całej Polski parkują auta u nas, na Parking Okęcie w Warszawie przy lotnisku im.F.Chopina. Zadowoleni klienci to dla nas cel nadrzędny. Zapewniamy darmowy transport na Okęcie pod terminal odlotów (Free Airport Transfer). Każdy pasażer może u nas liczyć na darmowy dostęp do Internetu. Uśmiech na twarzach klientów jest bezcenny, dlatego staramy się bardzo aby spełnić nawet nietypowe życzenia klientów parkingu.

Dokumenty

Uporządkuj wg : nazwy | daty | pobrań [ rosnąco ]

Referencje Sportowcow Polskich Referencje Sportowcow Polskich

Rozmiar pliku: Pusty

Polscy sportowcy wyjeżdżając na podbój świata podczas różnych zawodów parkują swoje auta na bezpiecznym, strzeżonym parkingu przy lotnisku Okęcie. Jesteśmy dumni, że swoje auta parkują u nas byli, obecni i przyszli polscy medaliści!

Referencje PZPS Referencje PZPS

Rozmiar pliku: Pusty

Sportowcy i działacze z Polskiego Związku Piłki Siatkowej podczas wylotów za granicę zostawiają auto na bezpiecznym parkingu obok lotniska Okęcie.

Referencje od lekkoatlety Mistrza Tomasza Majewskiego Referencje od lekkoatlety Mistrza Tomasza Majewskiego

Rozmiar pliku: Pusty

Referencje od lekkoatlety Mistrza Tomasza Majewskiego - wielokrotnego medalisty w pchnięciu kulą.

Referencje od  polskich siatkarzy Referencje od polskich siatkarzy

Rozmiar pliku: Pusty

Polscy siatkarze często latają na zawody za granicą. Nie chcą się martwić o swoje auta i parkują je na bezpiecznym parkingu.

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: