Jak to działa?

 6 powodów parkowania przy lotnisku Okęcie

1. Zarezerwuj miejsce parkingowe: bezpieczna rezerwacja miejsca na Parkingi Okęcie. (jako jedni z nielicznych używamy do zabezpieczenia transmisji SSL - jak w banku). Możesz to zrobić przez www jak i telefonicznie. Jeśli zdecydujesz się na rezerwację elektroniczną, otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji drogą mailową.

2. Przyjedź: przyjedź do nas zgodnie z podanym w rezerwacji terminem. Oczywiście rozumiemy, że na drogach wjazdowych do Warszawy w godzinach porannych (a ostatnio nawet nie tylko rano) są korki, dlatego zaplanuj tak wyjazd z domu, żeby zdążyć dotrzeć na lotnisko. Wprawdzie nasi kierowcy naprawdę są PROFESJONALISTAMI, ale nawet kierowcy F1 nie są w stanie nadrobić w ciągu tych kilku minut (czas dojazdu z parkingu na Lotnisko Okęcie) półgodzinnego opóźnienia spowodowanego korkami.

Parking Okęcie zapewnia spokój ducha jak wylecisz za granicę:-)3. Życzymy szczęśliwej podróży: u nas nie czekasz na dowóz na Lotnisko Okęcie. Trzy busy i kierowcy czekają, żeby bezpiecznie i szybko dowieźć Cię pod terminal odlotów. Nie musisz, ale możesz do nas zadzwonić 5 minut przed przyjazdem na Parking Okęcie, żeby bus, który zamierza wyruszyć i odwieźć innych pasażerów poczekał na Ciebie. Wtedy na pewno poczekamy. Jeśli tylko nasi Goście w busie nie będą spóźnieni...

4.  Wróciłeś z wakacji czyli "wszędzie dobrze ale w domu najlepiej": po powrocie na Lotnisko Okęcie najpierw odbierz bagaż, a potem od razu do nas zadzwoń. Nasz kierowca i klimatyzowany bus będą na Ciebie czekać przed terminalem. Jeśli zadzwonisz od razu po wyjściu z samolotu to może się zdarzyć, że Twój bus zamiast czekać na Ciebie odbierze innego naszego Klienta, który zadzwonił tak jak Ty za wcześnie. Z naszego parkingu na Lotnisko Okęcie jedzie się naprawdę szybko.

5. Odbierz samochód: kiedy już dotrzesz z powrotem do nas, w parę minut z lotniska Okęcie i znowu zasiądziesz za kierownicą swojego samochodu, nie zapomnij zapakować bagażu i rodziny do samochodu ;). W naszym biurze czeka na Ciebie również paragon lub faktura za parkowanie. Jeśli wykupiłeś podróż z biurem podróży, które z nami współpracuje, to na tym się formalności zakończą. Jeśli nie, to uregulujesz płatność na miejscu - wiemy, że opcja dokonywania płatności najmniej Ci odpowiada, dlatego namów biuro podróży, z którego korzystałeś na współpracę z nami.

6. Życzymy szczęśliwej podróży powrotnej :): mamy nadzieję, że wypoczęty i zrelaksowany wróciłeś z wyjazdu. Życzymy więc, żeby podróż powrotna do domu odbyła się bez problemów i nie zatarła miłych wspomnień ze spędzonego urlopu. Pamiętaj, że wróciłeś do polskiej rzeczywistości drogowej.

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: