Warszawa Okęcie

 LOTNISKO OKĘCIE im. Fryderyka Chopina

Ważna informacja

Klienci lotniska Okęcie proszeni są o zwrócenie bacznej uwagi na swój bagaż i pilnowanie go. Nawet przypadkowe pozostawienie go na lotnisku wiąże się z poważnymi konsekwencjami m. in. w postaci czasowego zamknięcia lotniska, opóźnienia lotów, a w skrajnych przypadkach nawet całkowitej ewakuacji. Niekiedy wiąże się to również z poważnymi sankcjami finansowymi.

Dla pasażerów

Lotnisko Okęcie WarszawaLotnisko Okęcie oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań dla pasażerów:

Strefa handlowa: nowoczesna i przyjazna strefa handlowa, która umożliwia zarówno wspaniałe zakupy w sklepach bezcłowych, jak i odpoczynek przed podróżą.

Usługi dla biznesu: w trosce o pasażerów biznesowych, Lotnisko Chopina przygotowało i rozwija ofertę usług stworzonych specjalnie dla tych pasażerów. Oferta dla biznesu obejmuje m. in.: centrum Konferencyjne, salony Executive, salony VIP.

Lotnisko Chopina zapewnia również szereg usług dodatkowych obejmujących: punkty do ładowania baterii w telefonach komórkowych, usługi biur podróży, usługi wynajmu samochodów, usługi finansowe (oddziały bankowe, bankomaty, kantory)

DLA DZIECI i ich rodziców

- Pierwszeństwo podczas kontroli bezpieczeństwa: rodziny z małymi dziećmi mają prawo do obsługi poza kolejnością podczas kontroli w strefach kontroli bezpieczeństwa.

- Pokoje opieki nad dzieckiem: w Terminalu A zlokalizowanych jest 10 pokoi wyposażonych w przewijak, umywalkę i krzesło do karmienia.

- Spacerówki dla dzieci: na Lotnisku Chopina dostępne są spacerówki, które ułatwią poruszanie się z dzieckiem po przestrzeni terminala. Wózki oznaczone są symbolem słonicy Fryderyki. Znajdują się w strefie transferowej, tuż za kontrolą bezpieczeństwa. Korzystanie z nich jest bezpłatne.

- Placyki zabaw: dzieci w wieku powyżej 3 lat zapraszamy na place zabaw, które znajdują się w strefie odlotów Lotniska Chopina. Każdy z nich zajmuje powierzchnię 20m2. Bezpieczeństwo i wspaniałą zabawę zapewniają dzieciom miękkie wykładziny i atestowane zabawki. Dzieci mogą bawić się w minidomkach, a także na zjeżdżalniach i huśtawkach. Obok placyków ustawiono ekrany LCD, na których wyświetlane są filmy Disneya.

Informacje na podstawie: http://pl.wikipedia.org/ oraz http://www.lotnisko-chopina.pl/

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: