Błąd
  • Your server has Suhosin loaded. Please follow this tutorial.

Parking Okęcie

Lecisz na wakacje, w podróż służbową lub do rodziny. Odlot z Okęcia w Warszawie to konieczność dojazdu do Warszawy. Gdzie zaparkować auto przy lotnisku Okęcie, gdzie jest bezpieczny parking w Warszawie? Zastanawiasz się gdzie bezpiecznie i niedrogo zostawić samochód podczas Twojej nieobecności? Gdzie jest dobrze strzeżony parking obok lotniska im.F.Chopina w Warszawie? Jak szybko dojechać na lotnisko Okęcie z parkingu? Chcesz wierzyć i zaufać, że szybko dotrzesz na Okęcie? Dojazd > Aleja Krakowska > skręt w Szyszkowa > skręt w lewo ul. Rebusowa > prosto do Słowikowskiego 75 > Parking po prawej stronie

Parking Okęcie dla klientów biura podróżyZaufanie to podstawa w biznesie, nasz parking lotnisko wybrało biuro podróży Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. które poleca klientom parkowanie aut przed odlotem na wakacje na naszym parkingu. Bezpieczne parkowanie obok lotniska im.F.Chopina w Warszawie daje gwarancję, że auto na Ciebie czeka na strzeżonym parkingu, a Ty możesz spokojnie wypoczywać za granicą:-) 

Parkowanie

W Warszawie niełatwo znaleźć bezpieczne strzeżone parkingi przy Okęciu, warto wybierać parkingi z tradycjami. Nasz parking  stosuje szyfrowanie SSL podczas rezerwacji miejsca na parkingu, dzięki czemu dane podróżnych są bezpieczne (serwis w Polsce)Przy wyborze parkingu - sprawdź jak wygląda, czy cały czas ochrona pilnuje auta.

Zaparkuj auto na Parking Okęcie 24h!
Parking lotnisko Okęcie - Słowikowskiego 75 - lotnisko  kilka minut.
800 miejsc parkingowych blisko lotniska Okęcie im. Chopina.

Ochrona aut na parkingu przez 24 godziny Parking strzeżony 24 godziny na dobę! Dobry dojazd z południa Polski  
Ochrona aut na parkingu przez 24 godziny Parking strzeżony 24 godziny na dobę!

 Transport z parkingu na lotnisko Warszawa Okęcie gratis!
Natychmiastowy transfer na lotnisko KLIMATYZOWANYM busem!

Zapewniamy własne, nowe klimatyzowane busy, którym błyskawicznie dowieziemy podróżnych i ich dzieci (w autach są dziecięce foteliki) na lotnisko Warszawa Okęcie (Port Lotniczy im. F. Chopina) w dniu wylotu. Po przylocie do Polski odbierzemy Cię z lotniska w dniu przylotu (z. j.ang.Free Airport Transfer). Nasz parking to gwarancja wolnego miejsca dla Twojego samochodu, nawet gdy o wyjeździe dowiesz się w ostatniej chwili. Gwarantujemy najniższe ceny (ceny parking Okęcie - Słowikowskiego 75 ) za pozostawienie samochodu.  Oferujemy również profesjonalne usługi parkingowe w zakresie przechowywania pojazdów flot samochodowych. Parking Okęcie 24h to gwarancja BEZPIECZEŃSTWA!

Bezpieczeństwo

W Warszawie na Okęciu nad bezpieczeństwem Twojego pojazdu przez 24 godziny na dobę czuwa wykwalifikowana ochrona i załogi interwencyjne. Przez całą dobę parking Okęcie obserwuje profesjonalny system monitoringu telewizyjnego. Kilkadziesiąt kamer na parkingu ciągle obserwuje czy auta klientów z całej Polski są bezpieczne. Bliskość lotnisko powoduje, że wartownicy nie śpią lecz pilnują aut:-)

Dodatkowo wszystkie pojazdy pozostające pod naszą opieką są objęte ubezpieczeniem przez cały okres parkowania! Nie wahaj się, rezerwacja parkingu przy lotnisko Okęcie w Warszawie gwarantuje spokojny sen podczas podróży, sprawdź opinie klientów o parkingu przy lotnisku im.F.Chopina!

Strona używa ciasteczek (cookie) aby ułatwić korzystanie z serwisu parkingów. Aby dowiedzieć się więcej przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony www: